O naší společnosti

harakka s.r.o.

Společnost harakka s.r.o (pod původním názvem GPS & Navigace s.r.o.) vznikla v roce 2010, aby její první zaměstnanci využili své zkušenosti z oblasti GPS navigačních technologií a vytvořili specializovaný e-shop pro produkty související s geolokačními technologiemi, zejména Becker, Garmin a TomTom. Tento e-shop se od jiných odlišoval zejména poskytovanými informacemi a schopností reagovat na nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků.

Záhy jsme prohloubili spolupráci s německým výrobcem navigací Becker a stali se jeho výhradním zastoupením pro Českou a později i Slovenskou republiku. Cítili jsme, že naše práce pro Becker a naše přesvědčení o jeho jediněčnosti v segmentu GPS navigací nás vedlo k potřebě nevěnovat se nadále e-shopu gpsanvigace.cz a jeho prodeji sesterské spoelčnosti gpscentrum. V té souvoslosti došlo i ke změně jména na harakka s.r.o.

Od samého začátku jsme se zajímali o 3D tisk a několik vlastních pokusů s výrobou 3D tiskáren nás přivedlo ke spolupráci s čínskou společností Beijing TierTime Technology, která je předním výrobcem 3D tiskáren a souvisejících technologií. V roce 2013 jsme se stali jejich zastoupením v ČR a SR v segmentu spotřebitelských 3D tiskáren UP!, vyráběných pod jejich značkou PP3DP.

Jsme velcí fandové technologických novinek a aktivně vyhledáváme ty, které bychom mohli představit na českém i slovenském trhu.

výpis z OR v pdf